Akce únor 2020

Únor nám přinesl nejen veselí v podobě karnevalů, které si organizovaly jednotlivé třídy dle svých plánů, ale pokračovaly také sportovní aktivity v tělocvičně Střední školy stavební a radovánky plné pohybu v zábavním parku Labyrint (pro třídy, které se  jich ještě neúčastnily v předchozím měsíci). Do centra Labyrint se vypravila jak třída sportovní, tak třída hudební.

13.2. čekal všechny děti výchovný koncert Bohemia classic quartet, který se uskutečnil přímo v naší MŠ. Děti i paní učitelky s chůvami a asistentkami si užily příjemný kulturní zážitek v podobě klasické vážné hudby i lidových písní (v podání smyčcového kvartetu složeného z hudebních nástrojů: violoncello, viola, 2x housle).

27.2. byly pro předškoláky ze dvou tříd (přírodní a hudební) připraveny prakticky zaměřené činnosti na ZŠ Václavské náměstí - v rámci projektu Podpora řemesel. Děti si pod vedením pana učitele ze ZŠ v dílně školy vyrobily pěkný přívěsek na klíče, a také se seznámili s jednoduchým elektrickým obvodem, a s tím, že i lidské tělo je vodivé.

28.2. se předškoláci ze všech tříd zúčastnili workshopu ZUŠ Třebíč. Zde se seznámili s rozmanitými aktivitami, některé z nich si mohli též vyzkoušet (kresba, tanec). Šikovní žáci ZUŠ nám předvedli také hru na různé hudební nástroje a zpěv.