Akce říjen 2022

V pátek 7.10. jely starší děti z celé MŠ do Domova seniorů Manželů Curieových, kde spolu s babičkami a dědečky, se kterými jsme dlouhodobě v kontaktu, a udržujeme milou spolupráci, tvořily jednoduché podzimní dekorace - dráčky.

Ve čtvrtek 13.10. zájemce z řad starších dětí opět čekala Fotbalová škola pod vedením trenérů v prostorách nádvoří a školní zahrady.

Od druhé poloviny měsíce starší děti postupně navstěvovaly depozitář Muzea Třebíč na Kosmákově ulici - program Křížem krážem. Děti ze třídy Rolnička 17.10., ze sportovní třídy 20.10., z přírodní třídy 21.10., a pro třídu hudební je akce naplánována až na začátek listopadu.

31.10. proběhla logopedická depistáž pod odborným vedením paní logopedky u těch dětí, kde je vhodná diagnostika nebo přetrvávají logo potíže, a zatím nenavštěvují logopeda.