Akce prosinec 2020

V pátek 4.12. se v naší MŠ uskutečnila Mikulášská nadílka. Některé děti měly zpočátku trochu obavy, ale vzápětí zjistily, že čertů, kteří byli součástí Mikulášské družiny, se bát nemusí, a nakonec bylo každé z nich obdarováno balíčkem s dobrůtkami.

O týden později v pátek 11.12. nás čekala Vánoční pohádka - divadélko v podání Agentury Frištenská. Představení s maňásky se konalo přímo v naší MŠ, děti byly rozděleny do dvou skupin. Pohádka byla poutavá i poučná, děti ji se zaujetím sledovaly - hlavní hrdinové (pejsek s kočičkou) uměli malé diváky pobavit a rozveselit.

V pondělí 14.12. proběhla v přední části školní zahrady akce s názvem Zvěřinec u Betlémských jesliček. Děti měly možnost vyslechnout si zajímavé povídání paní majitelky zvěřince, která byla oblečena jako pastýř, a dětem představila oslíka, poníka, dvě telátka, strakatou kozu a dvě ovečky.

V době adventu se uskutečnil také slavnostní vánoční oběd v jednotlivých třídách, a pod Vánočním stromečkem děti nalezly nové hračky od Ježíška. Celý měsíc nás provázelo různé tematické tvoření, povídání o Vánocích, koledy...