Akce květen 2019

Na začátku května děti navštívily dětské dopravní hřiště v Borovině, kde je čekala aktivita „Po stopách Besipáčka“. Děti se mohly projet na koloběžkách a kolech a zopakovat si pravidla a bezpečnost v silničním provozu formou veselých a hravých úkolů. Ve školce nás v tomto měsíci navštívila také zubní preventistka, která dětem ukázala, jak a proč se správně starat o své zoubky. Tento měsíc se také nesl ve znamení zvířátek. Děti z třídy přírodní se vydaly do Poušova na vzdělávací program „Pojďte s námi za kozami“, kde se dozvěděly mnoho informací o tom, jak se o tato zvířátka starat, zkusily si dokonce i dojení koz. Děti z třídy výtvarné se vypravily na velmi podobný program, tentokrát ale na kozí farmu do Ratibořic. Děti z přírodní třídy se také vydaly do „Zahrady u řeky“ na vzdělávací aktivitu: „Semena a semínka“. Cesta za oslíky do Pokojovic nás čekala děti ze sportovní třídy a děti z hudební třídy.