Akce leden 2021

V lednu se děti z naší MŠ potěšily zábavně-naučným programem od spolku Planetárium Morava, kdy pro nás ve sportovní třídě naší školky byla připravena promítací kopule planetária (jedná se tedy o planetárium mobilního typu), ve které se vystřídaly děti z jednotlivých tříd. Měli tak možnost dozvědět se zajímavé poznatky zábavnou formou pomocí příběhů určených jejich věkové skupině. Bylo možné zvolit z nabídky pohádek o obloze, planetách, znameních zvěrokruhu aj. tématech o vesmíru.  Poutavá pohádka nazvaná "Polaris" děti zaujala, do děje je vtáhlo dobrodružství, ve kterém společnými silami polární medvěd a tučňák přestavěli starou ponorku na vesmírný koráb, v němž letěli do vesmíru. Z prostorových efektů byly děti nadšené, a tento prográmek si náležitě užily.