Akce květen 2024

Ve čtvrtek 16.5. jsou děti z MŠ a jejich rodinní příslušníci srdečně zváni na velkou akci na nádvoří - Oslava 50. výročí MŠ "Čtyřlístek". Zahájení bude v 15:00 zábavnou šou Milana Řezníčka, další body programu viz samostatná pozvánka v aktualitách.

V květnu začnou výlety jednotlivých tříd do ZOO koutku do Pokojovic, kde mají děti možnost svézt se na oslících, ostatní třídy pak čeká tato cesta během června. V úterý 21.5. pojede na výlet do Pokojovic třída sportovní (odjezd autobusu v 8:30, podrobnější info na třídě).

Ve čtvrtek 23.5. se starší děti vypraví autobusem do DS Manželů Curieových, kde při příležitosti návštěvy babiček a dědečků z domova, se kterým dlouhodobě spolupracujeme, čeká všechny účastníky Pohádková cesta.

24.5. se mohou děti zúčastnit sportovnání na nádvoří a zahradě MŠ pod vedením trenérů FOŠ (rozdělení podle věku - mladší děti budou mít možnost tréninku od 9:30, starší pak od 10:30).

V pondělí 27.5. proběhne v MŠ společné fotografování tříd.

V úterý 28.5. pojede třída Zvoneček do Pokojovic do ZOO koutku (prohlídka zvířátek, jízda na oslících). Odjezd v 8:30, podrobnější informace na třídě. Stejný výlet čeká třídu hudební ve čtvrtek 30.5.