Akce duben 2024

V pátek 5.4. navštíví předškoláci ze všech tříd ZŠ Horka Domky - nahlédnou ve skupinách do výuky v 1. třídách ZŠ. Odcházet z MŠ se bude v 9:15, půjde se pěšky. Upozorňujeme na dřívější svačinu v MŠ - již v 8:40.

Ve čtvrtek 11.4. se bude konat v Divadle Pasáž představení pro předškoláky (svačina v 8:45, odchod z MŠ v 9:20, návrat autobusem).

V úterý 16.4. čeká přeškoláky program Jak Kůra sežral Česko. Jedná se o besedu se spisovatelkou na ekologické téma, od 9:00 se týká předškoláků ze třídy hudební a přírodní, od 10:00 ze třídy sportovní a Rolnička.

Ve čtvrtek 18.4. k nám do MŠ přijedou na návštěvu senioři z DS Manželů Curieových (každá třída bude mít pro babičky a dědečky připraven svůj program v podobě aktivit jako je tvoření, zpívání, hry, netýká se třídy Zvoneček).

V pondělí 22.4. se koná program Den Země na Karlově náměstí. Zúčastní se ho předškoláci ze všech tříd, půjde se pěšky - z MŠ vyrazíme v 9:30.

V pátek 26.4. pak předškoláky čeká další akce, a to návštěva Dopravního hřiště v Borovině (pojede se autobusem, na dopravním hřišti nás čeká program včetně jízdy dětí na odrážedlech/koloběžce/kole). Organizační informace budou zavčasu vyvěšeny v šatnách jednotlivých tříd. Děti si povezou svoji cyklistickou helmu.