Poděkování - dobročinné sbírky v MŠ, dar škole

děkujeme všem zúčastněným, kteří se zapojili do sbírek zorganizovaných v naší MŠ. Jednalo se o materiální přispění do těchto sbírek:

1. Sbírka klubíček a přízí - pro seniory z DS Manželů Curieových (vybralo se více než 50 ks).

2. Sbírka křížovek - vánoční dárky pro seniory z DS Manželů Curieových (darováno 114 ks).

3. Předměty z fondu SIDUS - zakoupením předmětů do fondu pro dlouhodobě nemocné děti putovalo 4000 Kč.

4. Sbírka krmiva pro zvířátka (pro Zvěřinec na statku z Vilémova - již druhým rokem nás navštívila některá zvířátka v rámci programu Vánoční zvěřinec) - věnováno cca 5 krabic potravy pro různá zvířátka.

5. Dar škole - finanční pomoc, kdy rodiče přispívají MŠ "Čtyřlístek" na budování školního hřiště pro děti (vybráno 24 500 Kč).

Děkujeme za vaši pomoc a podporu, děkujeme i za to, že vedete své děti k pomoci potřebným!