Aktuální informace k prázdninovému provozu

Vážení rodiče, v příloze naleznete rozpis (rozdělení dětí do tříd) a bližší informace k provozu pro období od 10.8. do 21.8.2020. Po zbývající část prázdnin v červenci a srpnu je MŠ "Čtyřlístek" Třebíč uzavřena. Upozorňujeme, že provoz v době hlavních prázdnin je upraven od 6:00 do 16:00. Provoz končí ve třídě Zvoneček.

Děti z MŠ Demlova a z MŠ "Kaštánek" jsou zařazeny do třídy přírodní, první patro, schodiště vlevo - při vstupu do budovy. Děti se od 15:00 hodin přesouvájí do třídy Zvoneček.

Během srpna jsou v MŠ nadále dodržována zpřísněná hygienická pravidla pro děti, rodiče i zaměstnace školy. Bližší informace jsou k dispozici v MŠ - na nástěnkách u všech tříd.

Nový školní rok začíná 1.9. 2020 - úterý. Na MŠ počítáme s běžným provozem, provozní doba MŠ bude opět probíhat od 6:00 do 16:30. Pokyny k hygienickým pravidlům zpřesníme během srpna na základě nových doporučení z MŠMT, případně v návaznosti na aktuální epidemiologický stav.

Přejeme všem rodičům a dětem klidné prázdniny a dovolenou.

(*.doc)