Pozvání do pelotonu Na kole dětem 2024

V Třebíči 5.-6.6.

Projekt Na kole dětem: Na kole dětem – nadační fond Josefa Zimovčáka na podporu onkologicky nemocných dětí vznikl v roce 2010 jako benefiční součást sportovního projektu Na kole dětem. Cílenými aktivitami se snaží rozšířit možnosti solidarity, tolik potřebné finanční pomoci a podpory dětí v boji proti zákeřnému onemocnění. Svojí činností se především zaměřuje na sportovní aktivity a zajištění rekondičních pobytů, které usnadňují dětem a jejich rodičům překonávat traumata způsobená těžkou nemocí. V minulém roce bylo rozděleno na rekondiční a léčebné pobyty přes 3,1 mil. Kč.

Do Třebíče peloton cyklistů dorazí ve středu 5.6.2024, ze směru od Želetavy, kolem 17:00, kde cílovou stanicí bude Karlovo náměstí.

Po načerpání sil budou cyklisté vyrážet na další etapu ve čtvrtek 6.6.2024 v 8:00 od budovy radnice na Karlově náměstí s cílem dne Znojmo (Třebíč – Budišov – elektrárna Dukovany – Rouchovany – Moravský Krumlov - Hostěradice – Znojmo 108 km).

Podrobný harmonogram trasy najdete na https://www.nakoledetem.cz/cyklotour-2024

Pirátská "Plotovka" kolem MŠ

Stezka pro děti kolem MŠ - "Plotovka" - je v měsíci červnu "dobrodružnou plavbou s piráty". Přejeme příjemnou zábavu při plnění pirátských úkolů.

Oznámení o výši úplaty za předškolní vzdělávání pro školní rok 2024/25

Pro školní rok 2024/25 stanovitel zřizovatel školy úplatu za předškolní vzdělávání na částku 800 Kč za měsíc s účinností od 01.09. 2024. Bližší údaje v příloze. Všechny podrobnosti k platbě, snížení nebo k osvobození od úplaty budou zapracovány do Směrnice školy a zveřejněny v září 2024.

Celkové výsledky sběru starého papíru v MŠ za školní rok 2023/24

V příloze naleznete kompletní přehled výsledků sběru starého papíru v MŠ "Čtyřlístek" v letošním školním roce. Všem zúčastněným děkujeme, že se do sběru zapojili; odměny budou dětem předány na třídách.

Výsledky přijímacího řízení 2024/25

V příloze jsou zveřejněny identifikátory dětí přijatých od 1. 9. 2024 do MŠ „Čtyřlístek“ Třebíč.

Schůzka pro rodiče s předáním rozhodnutí se uskuteční dne 23. 5. 2024 ve 14:30 v hudební třídě. Jedná se o schůzku určenou pouze pro rodiče dětí. Doporučujeme přinést si vlastní psací potřeby. Pokud se z vážných důvodů nemůžete účastnit, je nutno emailem kontaktovat ředitelku MŠ.

Nabídka příměstského tábora MKS Třebíč

Městské kulturní středisko Třebíč ve spolupráci s pedagogy ZUŠ Třebíč pořádají příměstský umělecký tábor JSEM ART. Více informací naleznete v případě zájmu v letáčku.