Zápis do MŠ

žádosti o přijetí se odevzdávají ve dnech 6. + 7. 5. 2024.

6.5. 2024 proběhne na MŠ "Čtyřlístek" Den otevřených dveří spojený se zápisem. Navštívit nás můžete od 8:30 do 14:30. V této době budete mít možnost se svými dětmi projít celou MŠ v doprovodu našich pedagogických zaměstnanců. Současně od vás převezmeme žádost vašeho dítěte o přijetí k předškolnímu vzdělávání. Upozorňujeme, že podmínkou přijetí je potvrzení od lékaře a povinné očekování pro děti, které k 31.8. 2024 nedovrší 5 let. Děti, které se vzdělávají povinně, očkovány být nemusí.

7.5. 2024 je možno žádost v MŠ odevzdat mezi 8:00 - 14:30.

Žádosti škola přijímá také datovou schránkou.

Doporučujeme rodičům opsat si číslo (identifikátor) žádosti, které bude následně použito při přijímacím řízení - pro označení přijatých dětí.

Chcete nás navštívit před zápisem? 24. 4. 2024 (středa) od 14:30 do 15:30 lze navštívit libovolnou třídu MŠ spolu se svým dítětem. Pro zájemce je otevřena i třída Rolnička, která také zve na návštěvu.

Oslava narozenin (50. výročí) MŠ "Čtyřlístek"

Zveme všechny děti z MŠ "Čtyřlístek" a jejich rodiče na společnou oslavu 50. výročí, která proběhne formou zábavného odpoledne ve čtvrtek 16. 5. 2024 od 15:00 do 18:00.

Konat se bude v areálu (převážně v jeho venkovní části - nádvoří a zahrada) MŠ "Čtyřlístek". Jako partneři přijali pozvání Sportovní centrum Třebíč, sportovní klub Nuclears, společnost ESKO-T, zástupci třebíčské pobočky VZP, chybět nebude ani výtvarná dílna.

Na úvod programu proběhne od 15:00 do 16:00 zábavná šou moderátora Milana Řezníčka.

Další podrobnosti programu naleznete v přiloženém letáčku.

Chybět nebude ani občerstvení z naší školní kuchyně.

Den otevřených dveří v MŠ "Čtyřlístek"

Při příležitosti 50. výročí školy srdečně zveme všechny bývalé žáčky, zaměstnance i veřejnost na návštěvu MŠ "Čtyřlístek" - Den otevřených dveří proběhne v sobotu 18. května 2024 od 9:00 do 12:00.

Provedeme vás po školce, budete mít možnost shlédnout prezentaci fotografií, výstavu dětských prací, a také nahlédnout do historických materiálů (fotografie, kroniky).

Díky naší spolupráci se Sportovním centrem Třebíč v těsné blízkosti MŠ bude možnost navštívit i tyto prostory.

Přijďte, těšíme se na vás!

Návštěvní dny v MŠ a zápis pro školní rok 2024/25

MŠ "Čtyřlístek" Třebíč již tradičně, jako každý rok, nabízí rodičům s dětmi možnost navštívit MŠ před zápisem. A to v rámci tzv. návštěvních dnů během dubna 2024. Přesné termíny jsou následující: 3. 4., 10. 4. a 24. 4. – vždy od 14:30 do 15:30.

Bližší informace naleznete v příloze. Podmínkou je vyplnění přihlášky, která je k dispozici v příloze - můžete si ji buď vyplnit předem a donést přímo při návštěvě MŠ, anebo ji dostanete od učitelek na třídě a vyplníte až na místě.

Zápis do MŠ bude probíhat 6. 5. a  7. 5. 2024. Zákonný zástupce si musí vygenerovat žádost o přijetí. Více informací v příloze, a také na stránkách města Třebíč. Systém pro generování žádostí se bude otevírat od dubna 2024 na odkaze zde.

Dne 6.5. bude zápis v MŠ "Čtyřlístek"spojený s Dnem otevřených dveří.

Sbírka potravy pro zvířátka do ZOO koutku Pokojovice

I letos se děti z naší MŠ vypraví za zvířátky do Pokojovic, kde nás tradičně čeká jízda na oslících, ale také prohlídka ZOO koutku se všemi jeho zvířátky. Na přilepšenou máme ve zvyku jim dovézt nějaké dobrůtky, které vybíráme na jednotlivých třídách v týdnu, než se na výlet jede. Detailní rozpis a další podrobnosti se dočtete na přiloženém plakátu.

Pozvánka na akci Sobota v pohybu a Běh Třebíčí

Město Třebíč pořádá, a zároveň tímto všechny zve 11. května na tradiční akci Sobota v pohybu. V rámci této akce v letošním roce navíc proběhne i 1. ročník Běhu Třebíčí. Podrobnosti celého programu naleznete v přiloženém letáčku. V příloze pak mapky.

Zvířátková "Plotovka" kolem MŠ

Stezka pro děti kolem MŠ - "Plotovka" - je tentokrát (v měsíci březnu a dubnu) na téma zvířátka. Přejeme příjemnou zábavu!

Poděkování za dar škole

přijměte naše poděkování za dary škole, které se vybraly v prvním pololetí letošního školního roku. Využity budou na další úpravy přírodní zahrady kolem MŠ "Čtyřlístek".