Akce červen 2021

V úterý 1.6. se děti mohou těšit, že oslavíme jejich svátek - MDD (individuálně v rámci jednotlivých tříd, podávána bude i porcovaná zmrzlina).

Ve středu (2.6.) se pak bude konat program od Malé technické univerzity (navazující na první lekci z 31.5.) - výukový program v MŠ, nazván je Malý stavitel města (od 8:00 přírodní tř., do 9:15 hudební tř., od 10:30 Rolnička).

Již ve čtvrtek 3.6. zahájí naše malé výlety ke konci školního roku třída hudební cestou na Zámek Třebíč, kde budeme mít připravený program s názvem "Život na zámku". Pro třídu sportovní je stejný program připraven na úterý 8.6., pro třídu přírodní 9.6., a třídu Rolnička na 10.6.

Ve čtvrtek 3.6. začnou i návštěvy zookoutku v Pokojovicích, kde uvidíme nejen oblíbené oslíky (na nichž se mohou děti povozit), ale i spoustu dalších zvířátek. Na tento termín má výlet naplánován třída přírodní. Další třídy pak za zvířátky do Pokojovic vyrazí v následujících týdnech (více informací se dozvíte v jednotlivých třídách): 16.6. Zvoneček, 17.6. třída sportovní, 24.6. třída hudební. S sebou můžeme zvířátkům dovézt něco na přilepšenou - domluva a odevzdání dobrůtek pro zvířátka u třídních učitelek.

Pro třídu Rolnička je plánována (místo výletu do Pokojovic) cesta na Zámek Budišov, kde je k vidění spouta zajímavých vycpanin zvířat. Odjez bude již v 8:00.

Rozhodli jsme se také využít možnost návštěvy zábavního centra pro děti - Labyrint, kde si radovánky a zábavu užijí ve čtvrtek 10.6. děti ze tříd hudební a sportovní, a 18. 6. pak děti ze tříd Rolnička a přírodní. Odjíždět se bude v obou termínech v 8:45, svačit budou děti až na místě (svačinka zajištěna z MŠ).

Během měsíce června je také za příznivého počasí plánováno sportování pořádané zástupci Fotbalové školy - v pátek 4.6. je to od 9:00 pro třídu hudební a Rolnička, od 10:00 pro třídy sportovní a přírodní (týká se pouze předškoláků - mohou se zúčastnit jak kluci, tak dívky, konat se bude na nádvoří MŠ). Stejným způsobem proběhne Fotbalová škola ještě i 23.6.

V neposlední řadě děti z naší MŠ čeká ještě jeden typ akce - a to Preventivní programy s Městskou policií ve dnech 21. a 22.6. (v pondělí tř. hudební od 8:00 a přírodní od 9:00, v úterý sportovní od 8:00 a Rolnička od 9:00).