Zápis ze setkání s rodiči 10.9.2024

V úterý 10.9.2024 se uskutečnilo setkání rodičů s ředitelkou MŠ "Čtyřlístek" Třebíč. Zápis z tohoto setkání je k dispozici v příloze.

Odpoledne na dvou kolech 26.9.2024

Vážení rodiče, zveme vás spolu s vašimi dětmi na již tradiční Odpoledne na dvou kolech v areálu nádvoří a zahrady MŠ "Čtyřlístek", které se uskuteční ve čtvrtek 26.9. (více informací naleznete na pozvánce).

Oznámení o výši úplaty za předškolní vzdělávání pro školní rok 2024/25

Pro školní rok 2024/25 stanovitel zřizovatel školy úplatu za předškolní vzdělávání na částku 800 Kč za měsíc s účinností od 01.09. 2024. Bližší údaje v příloze. Všechny podrobnosti k platbě, snížení nebo k osvobození od úplaty budou zapracovány do Směrnice školy a zveřejněny v září 2024.

Organizace školního roku

V příloze ke stažení naleznete informace o organizaci školního roku 2024/25.

Pozvánka do KC Moravia - září

Komunitní centrum Moravia zve na akce pořádané během měsíce září - program viz plakátek.

Pozvánka na Den s městskou policíí

V přiložené pozvánce na Den s městskou policií naleznete detailní rozpis, kdy a kde se program uskuteční (v jednotlivých místních částech města Třebíče).

Účastníci budou mít možnost diskutovat se členy MP a užít si doprovodného programu.

Zábavné odpoledne (nabídka VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s.)

Zábavné odpoledne pro rodiče s dětmi 7.9.2024 pořádá VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.

Bližší inforace naleznete v připojeném letáčku.

Celkové výsledky sběru starého papíru v MŠ za školní rok 2023/24

V příloze naleznete kompletní přehled výsledků sběru starého papíru v MŠ "Čtyřlístek" v letošním školním roce. Všem zúčastněným děkujeme, že se do sběru zapojili; odměny budou dětem předány na třídách.