Učitelské noviny - 50 let MŠ "Čtyřlístek"

Mateřská škola "Čtyřlístek" Třebíč slaví 50 let od svého vzniku. Něco málo z historie, stejně tak i ze současného novodobého fungování školy, si můžete přečíst v článku, který vyšel v tomto týdnu v Učitelských novinách - výňatek (tj. celý článek "Půl století mateřské školy Čtyřlístek" ) je ke stažení v příloze.

V sobotu 18.4. mají všichni zájemci možnost přijít navštívit prostory MŠ v rámci Dne otevřených dveří od 9:00 do 12:00.

Sběr papíru květen 2024

další kolo sběru papíru proběhne od 20.5. do 23.5. do 9:00. Jsme rádi za každou účast. Na konci školního roku budou dětem předány odměny. Podrobnější informace o sběru čtěte v letáčku.

Nabídka programu z KC

Komunitní centrum Moravia vás v květnu zve na akce, které pořádá - rozpis naleznete na plakátku.

Oslava narozenin (50. výročí) MŠ "Čtyřlístek"

Zveme všechny děti z MŠ "Čtyřlístek" a jejich rodiče na společnou oslavu 50. výročí, která proběhne formou zábavného odpoledne ve čtvrtek 16. 5. 2024 od 15:00 do 18:00.

Konat se bude v areálu (převážně v jeho venkovní části - nádvoří a zahrada) MŠ "Čtyřlístek". Jako partneři přijali pozvání Sportovní centrum Třebíč, sportovní klub Nuclears, společnost ESKO-T, zástupci třebíčské pobočky VZP, chybět nebude ani výtvarná dílna.

Na úvod programu proběhne od 15:00 do 16:00 zábavná šou moderátora Milana Řezníčka.

Další podrobnosti programu naleznete v přiloženém letáčku.

Chybět nebude ani občerstvení z naší školní kuchyně.

Den otevřených dveří v MŠ "Čtyřlístek"

Při příležitosti 50. výročí školy srdečně zveme všechny bývalé žáčky, zaměstnance i veřejnost na návštěvu MŠ "Čtyřlístek" - Den otevřených dveří proběhne v sobotu 18. května 2024 od 9:00 do 12:00.

Provedeme vás po školce, budete mít možnost shlédnout prezentaci fotografií, výstavu dětských prací, a také nahlédnout do historických materiálů (fotografie, kroniky).

Díky naší spolupráci se Sportovním centrem Třebíč v těsné blízkosti MŠ bude možnost navštívit i tyto prostory.

Přijďte, těšíme se na vás!

Sbírka potravy pro zvířátka do ZOO koutku Pokojovice

I letos se děti z naší MŠ vypraví za zvířátky do Pokojovic, kde nás tradičně čeká jízda na oslících, ale také prohlídka ZOO koutku se všemi jeho zvířátky. Na přilepšenou máme ve zvyku jim dovézt nějaké dobrůtky, které vybíráme na jednotlivých třídách v týdnu, než se na výlet jede. Detailní rozpis a další podrobnosti se dočtete na přiloženém plakátu.

Pozvánka na akci Sobota v pohybu a Běh Třebíčí

Město Třebíč pořádá, a zároveň tímto všechny zve 11. května na tradiční akci Sobota v pohybu. V rámci této akce v letošním roce navíc proběhne i 1. ročník Běhu Třebíčí. Podrobnosti celého programu naleznete v přiloženém letáčku. V příloze pak mapky.

Zvířátková "Plotovka" kolem MŠ

Stezka pro děti kolem MŠ - "Plotovka" - je tentokrát (v měsíci březnu a dubnu) na téma zvířátka. Přejeme příjemnou zábavu!